Вільногірськ. Відділ освіти департаменту ДСГП Вільногірської міської ради
 
Робимо одну справу, працюємо на загальний результат!

Олімпіади, конкурси, турніри, змагання

 

ШЛЯХ ДО ВЕЛИКОЇ НАУКИ
Вітаємо усіх конкурсантів та їх наукових керівників із завершенням
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.
Багатством кожної держави в будь-яку історичну епоху була наявність талановитих та обдарованих громадян, які завжди впливали і впливають на розвиток суспільства. Інтеграція України в загальноєвропейський простір потребує якісно нового підходу до освіти на основі розроблення нових напрямків роботи, об’єднання зусиль учених, педагогів, громадськості. Формування інтелектуального потенціалу нації взяла на себе Мала Академія Наук України та наукові товариства учнів, що відкривають дорогу обдарованій молоді, спрямовують її на національні інтереси держави.
25 січня на базі Центру профільного навчання та дитячої творчості відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Всеукраїнський конкурс проходить в три етапи (місто, область та фінал у Києві) На всіх етапах загальнонаціонального конкурсу-захисту приймають участь близько 100 000 школярів-старшокласників, а до фіналу виходять лише 1000 кращих.
 На міський конкурс-захист було подано 9 науково-дослідницьких робіт юних науковців. Приємно відзначити, що питання, які вивчалися учнями мали досить широкий спектр. Не залишилися осторонь питання з історії нашого міста, мистецтвознавства, велика увага приділена вивченню цікавих тем з української та світової літератури, фізики та математики. Кожна робота виявилась цікавою та актуальною у наше сьогодення.
Під час міського конкурсу були визначені переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.
Отже переможцем І-го етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України став Ріжняк Богдан, учені 11 класу ЗОШ №4, з науковою роботою «Троьхмірні технології. Методи створення стереоефекту» - науковий керівник Жолоб Володимир Адамович.
 ІІ призове місце посіла Данилюк Ірина, учениця 11 класу ЗОШ № 5, з науково-дослідницькою роботою «Світоглядна еволюція та психологічна мотивація проявів характеру головного героя роману Валер’яна Підмогильного «Місто» - науковий керівник Фільова Юлія Іванівна.
ІІІ місце поділили Ігнатенков Владислав, учень 10 класу ЗОШ № 3, з науково-дослідницькою роботою «Художня своєрідність новелістики Едгара Алана По» - науковий керівник Сербіна Альбіна Михайлівна, та Яцина Ілона, учениця 10 класу ЗОШ № 5, з науково-дослідницькою роботою «Візерунки у формулах» - науковий керівник Данилюк Ярослава Іванівна.  
Учні-переможці та їх наукові керівники були нагороджені почесними грамотами міського відділу світи.
 У місті Дніпропетровськ пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. У якому взяли участь наші юні науковці.Почесне ІІІ місце виборов  Ріжняк Богдан з наваною вище роботою.
Тож побажаємо  усім учасникам ДВ МАН творчої наснаги та перемоги в майбутньому!і.